Juventus gjen blerjen e re!

Juventus po vëzhgon nga afër edhe mesfushorin e Brecias, Sandro Tonali, sipas raportit të Tuttosport.

Rikthimi i Paul Pogba në Torino ishte objektivi kryesor i kësaj vere por tani francezi duket se do të qëndroj në Old Trafford.

Juventus tani ka zhvendosur interesimin tek Tonali i cili nga disa media po konsiderohet edhe si Andrea Pirlo i ardhshëm.Alternativë tjetër ishte dhe mesfushori Houssem Aouar por tani mesa duket ai ka mbetur Plan B për ‘Zonjën e Vjetër’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here