Barcelona zbulon lojtarët që do largohen!

Drejtuesit e Barcelonës kanë bërë të ditur që dy mbrojtësit e saj Nelson Semedo dhe Junio Firpo do të shiten gjatë kësaj vere.

Siç raporton Mundo Deportivo, Eric Abidal që është në rolin e drejtorit sportiv ka plane të tjera për të ardhmen dhe këta dy mbrojtës nuk i sheh më në skuadrën katalanase.

Junior Firpo dhe Nelson Semedo kanë dështuar që ta bindin ish mbrojtësin e majtë të Barcelonës që mund të vazhdojnë të jenë në nivel për mbrojtjen e Barcelonës.

Për Semedon interesim ka shfaqur skuadra kampione e Francës, Paris Saint Germain.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here