Inter zbulon lojtarët që do ti largojë!

Inter ka bërë të ditur se cilët lojtarë do ti largojë në mënyrë që të përfitojë një shifër prej përafërsisht 133 milionë eurosh në këtë afat veror të transferimeve, raporton Calciomercato.

Mauro Icardi, Ivan Perisiç, Joao Mario, Radja Nainggolan dhe Valentino Lazaro janë emrat që pritet të largohen.

Shumica e këtyre lojtarëve sezonin e fundit kanë qenë të huazuar në skuadra të tjera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here