Liverpool duhet të shesë Salah para Mane!

Ish mesfushori i Liverpool, Dun Hutchinson ka deklaruar se ‘The Reds’ duhet që më parë të shesin Mohammad Salah përpara Sadio Manes.

Sadio Mane kushton përafërsisht 150 milionë euro dhe në rast se një shitje është e obligueshme atëherë Salah duhet të jetë i sakrifikuari i Liverpool, deklaroi Hutchinson.

Për Sadio Mane interesim të madh kanë shfaqur shumë ekipe të mëdha por më të zëshme kanë qenë Real Madrid dhe Barcelona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here