Neymar dhe ylli i Inter tek Barcelona!

Barcelona ka bërë të ditur se synon të sigurojë shërbimet e Neymar dhe Lautaro Martinez gjatë kësaj vere.

Siç raporton El Mundo Deportivo, Barcelona ka mungesë fondesh dhe për të arritur këto marrëveshje kërkon të përfshijë lojtarë të saj në marrëveshje.

Siç bëhet e ditur, Ivan Rakitiç dhe Arturo Vidal po kërkohen nga Paris Saint Germain dhe Ousmane Dembele po kërkohet nga Inter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here