Real Madrid fokusohet tek ylli i PSG!

Real Madrid gjatë kësaj vere do të ketë prioritet që të firmosë me sulmuesin e Paris Saint Germain, Kylian Mbappe.

Sipas Calciomercato.com Real Madrid po shikon të sigurojë një sulmues të aftë për krahun e majtë pasi largimi i Cristiano Ronaldos ka krijuar një boshllëk që akoma nuk është mbushur tek Los Blancos.

Por në rast se dështojnë me Mbappe, madrilenët kanë në mendje opsionet e Sadio Mane të Liverpool dhe Erling Haaland të Borussia Dortmund.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here