Barcelona dhe Real Madrid në garë për të njëjtin lojtar!

Mesfushori i Napolit Fabian Ruiz duket se do të jetë ‘fushëbeteja’ e re në mes të Barcelonës dhe Real Madridit, sipas Calcio Mercato.

23 vjeçarit i është ofruar një rinovim i kontratës nga ana e klubit por futbollisti duket se nuk do të marrë asnjë vendim deri në fund të këtij sezoni i cili tanimë është i shtyrë shkaku i COVID-19.

Agjentët e të dy skuadrave spanjolle kanë kontaktuar me agjentin e futbollistit dhe kësaj vere duket se një luftë ofertash do të fillojë për lojtarin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here