E fundit: Barcelona hedh në shitjen yllin e saj!

Barcelona sipas të gjitha gjasave gjatë kësaj vere do ta hedhë në merkato Antoine Griezmann.

Blerja prej 120 milionë eurosh akoma pa i bërë një vit te katalanasit do të hidhet në merkato pasi që nuk ka arritur ti bindë drejtuesit e skuadrës blaugrana se është i denjë për të bartur fanelën e klubit katalan.

Sipas Diario Sport, me paratë që do të mbledhin nga shitja e francezit do të synohet pastaj rikthimi i Neymar, mision ky që do të jetë prioritet i drejtuesve të blaugranave.

Për francezin interesim të madh kanë filluar të shprehin Paris Saint Germain, Arsenal, Manchester United dhe Chelsea.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here