Maradona: Liverpool dhe Klopp janë të preferuarit e mi!

Legjenda Diego Armando Maradona ka thurrur shumë lavdata për skuadrën e Liverpoolit dhe trajnerin e saj Jurgen Klopp.

Ish ylli i Napolit dhe Barcelonës tani është një fans i trajnerit të Liverpool të cilin e ka shpallur të preferuarin e tij.

‘Më pëlqen mesazhi që ai përcjellë pasi të mbush me vetbesim’- deklaroi në fund Maradona.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here