Maldini ka një mesazh pas diagnostifikimit me COVID-19!

Paolo Maldini ka deklaruar se ai së bashku me djalin e tij Danielin po ndihen mirë dhe besojnë që pas një jave do ta kalojnë këtë virus.

Paolo dhe Daniele dje bënë publik lajmin që kishin rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe legjenda e Milanit ka lëshuar një mesazh për gjendjen e tij dhe të birit.

‘Me këtë video desha ti faleminderoj të gjithë ata njerëz që u solidarizuan me neve nëpërmjet rrjeteve sociale dhe që u shqetësuan për shëndetin tim dhe të birin tim dhe shumë shpejt do të kthehemi në normalitet’- u shpreh në fund Maldini.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here