Ter Stegen pranë largimit, bëhet e ditur skuadra e re!

Bayern Munich po mendon seriozisht që të drejtojë një ofertë nga Barcelona për portierin Marc-Andre Ter Stegen, raporton SPORT.

Gjermani ka hasur në probleme javët e fundit për të rinovuar kontratën me klubin katalanas, ku problem kryesor duket të jetë rritja e pagës që po kërkon gjermani e cila për klubin po duket shifër shumë e madhe!

Bayern nga ana tjetër po kërkon që të sigurojë një portier tjetër pasi mes portierit aktual Manuel Neurit dhe presidentit të klubit Franz Beckenbauer ka shumë pakënaqësi në mes vete.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here