Traore: Unë nuk jam si Sterling, ai është si unë!

Anësori i Wolves, i cili ka dalë si lojtar profesionist nga akadamia e Barcelonës, La Masia, po e cilëson veten si një lojtar shumë të veçantë.

Adama Traore e ka pranuar se loja e tij ngjason me atë të Raheem Sterling por Traore mohon se e ka kopjuar ndonjëherë ndonjë futbollist tjetër.

24 vjeçari po kalon padyshim sezonin më të mirë të karrierës së tij ku ka shënuar 6 herë dhe ka asistuar plot 10 herë duke u bërë një prej lojtarëve kyç të skuadrës së Wolves.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here