5 yjet që mund të sakrifikohen për ta sjellë Lautaron në Camp Nou!

Barcelona po shikon mundësinë që në marrëveshje për të sjellë Lautaro Martinez në Camp Nou të përfshijë edhe lojtarë të saj aktual që nuk janë më në planet e drejtuesve katalanas.

Blaugranat e kanë top prioritet sulmuesin argjentinasin por çmimi i tij prej 150 milionë eurosh ja vështirëson shumë punën katalanasve.

Kështu që lojtarët që priten të jenë të gatshëm të transferohen tek Inter janë Nelson Semedo, Arthur, Arturo Melo, Carles Alena dhe Jean-Clair Todibo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here