Bruno Fernandes u refuzua nga Real Madrid!

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madrid refuzoi mundësinë për të nënshkruar një marrëveshje me Bruno Fernandesin para se ky i fundit të transferohej tek Manchester United.

Sporting Lisbona gjatë kësaj vere kërkoi të mblidhte fonde dhe duket si ‘ja dorëzoi’ futbollistin Real Madridin për shifrën e 64 milionë eurove, ofertë kjo që u refuzua nga trajneri francez.

Një mendim tjetër është se Zinedine Zidane refuzoi Fernandesin për shkak se është i fiksuar për ta sjellë Paul Pogban në Santiago Bernabeu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here