Çmendet Bayerni: Bavarezët transferojnë yllin e Realit

Aventura e Marcelo-s me fanellën e Real Madrid mund të ketë ardhur në fund.

Braziliani ka humbur vendin e titullarit, me Zidane që preferon Mendyn para tij dhe largimi nga Santiago Bernabeu është i pashmangshëm.

Interesim për Marcelon ka shfaqur Bayerni dhe Bavarezët janë të gatshëm të ofrojnë një shumë të çmendur prej 50 milionë eurove për brazilianin.

Shifër kjo mjaftë e lartë duke e konsideeruar se Marcelo është 31-vjeç.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here