Milan me përforcim të ri në mesfushë!

Mesfushori i Nantes Imran Louza do të jetë objektivi i rradhës për gjigantin italin të Milan, gjithnjë sipas Calciomercato.

Rossonerët do të jenë të detyruar të paguajnë 10 milionë euro në qoftë se dëshirojnë të sigurojnë shërbimet e talentit 20 vjeçar.

Louza gjatë këtij sezoni për Nantes ka arritur të shënoj dy herë dhe të asistojë poashtu 2 herë por duke impresiounuar të gjithë me lojën që ka zhvilluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here