Juventus në kontakte me të, gjatë verës pritet blerja e super talentit!

Real Madrid duket se nuk do ta ketë të lehtë arritjen deri te shërbimet e talentit holandez, Donny van de Beek.

Ylli i Ajax është përfolur shumë për një transferim të mundshëm tek Real Madrid ku në garë për të janë Manchester United dhe skuadra italiane e Inter.

Por raportimet e fundit që vijnë nga gazeta të afërta me klubin juventin zbulojnë se drejtuesit e ‘Zonjës së Vjetër’ janë në kontakte direkte me vetë futbollistin dhe se një transferim i verës duket më pranë se me skuadrat tjera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here