Luis Enrique nuk përjashton mundësinë për tu rikthyer tek Barcelona!

Selektori i Spanjës, Luis Enrique, nuk ka përjashtuar mundësinë që në të ardhmen të rikthehet tek ish skuadra e tij, Barcelona.

Pasi që drejtoi Romën dhe Celta Vigon ai u transferuar tek Blaugranat ku fitoi 9 trofe për vetëm 3 sezone.

Ai nga Barcelona u largua në vitin 2017 ku mës pas mori drejtimin e kombëtares spanjolle ku është edhe sot, por në një intervistë të fundit ai deklaroi se e ka lënë derën hapur që në të ardhmen të rikthehet tek katalanasit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here