Atletico Madrid në zi pasi ndërroi jetë talenti i saj!

Futbolli spanjoll sot është në ditë zie për shkak të lajmit se ka ndërruar jetë  talenti i Atletico Madrid, Christian Minchola.

Talenti spanjoll ndërroi jetë në moshën 14 vjeçare duke lënë klubin në një dëshpërim të thellë.

Shkaqet e vdekjes së 14 vjeçarit akoma mbeten të panjohura por deri më tani për këtë rast janë deklaruar presidenti i klubit Enrique Cerezo, trajneri Diego Simeone dhe kapiteni Koke të cilët shprehen ngushëllimet e tyre për familjen e të ndjerit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here