Garë e madhe për Carlos Soler!

Carlos Soler vështirë se mund të qëndrojë edhe për një sezon tek skuadra e Valencias.

Kjo pasi mesfushori është duke kaluar një formë fantastike dhe ka ngjallur interesimin e shumë skuadrave të mëdha europiane të cilat duan të sigurojnë shërbimet e tij.

23 vjeçar është prodhim i akademisë së Valencias dhe këtë sezon është shndërruar në një lider të vërtetë të ‘Lakuriqëve’.

Skuadrat që kanë shfaqur interesim për të janë Real Madrid, Arsenal, Chelsea dhe Juventus.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here