Setien do ta rikthej Alenan te Barcelona

Trajneri i Barcelonës Quique Setien dëshiron ta rikthejë Carlos Alenan në Cam Nou në verë, raporton Don Balon.

22-vjeçari është i huazuar te Real Betis, ndërsa andaluzianët shpresojnë se Alena do të qëndrojë në Benito Villamarin.

Setien është kundër kësaj ideje dhe dëshiron rikthimin e Alenas në Camp Nou.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here