Chelsea pranë një përforcimi të ri!

Londinezët janë pranë arritjes së një marrëveshje me mbrojtësin e Portos, Alex Telles.

Telles ka zhvilluar disa sezone të shkëlqyera me Porton duke tërhequr vëmendjen e disa klubeve të mëdha europiane.

Përpos Chelseas e interesuar për shërbimet e tij është Paris Saint Germain e cila aspektin financiar nuk e ka aspak problem.

Braziliani ka nënshkruar me agjentin e tij të ri Pini Zahavi, i cili ka raporte shumë të mira me londinezët dhe mund të jetë pika e kthesës në këtë aksion për transferimin e Telles.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here