Milik gjen skuadrën e tij të re!

Arkadiusz Milik dhe situata e tij aktuale me kontratën që ka me Napolin i jep një motivim më shumë Tottenhamit që të hidhet në sulm për të, raporton football.london.

Sulmuesi polak duket se do të refuzojë çdo ofertë të re që i ofrohet nga napolitanët për të qëndruar akoma në Serie A dhe po kërkon një largim gjatë kësaj vere.

Milik mendohet se ka vlerë diku tek 35 milionë euro dhe Tottenham Hotspur nuk e ka fare problem këtë shifër duke marrë parasysh kualitetet e lojtarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here