Lajm i Fundit: Real Madrid kërkon yllin e kombëtares shqiptare!

Real Madrid ka filluar ti planifikojë goditjet e para që do ti bëj në merkato, edhe pse bota e futbollit tashmë është plotësisht e paralizuar.

Në listën e transferimeve të kësaj vere të Los Blancos është futur edhe mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla.

Don Balon raporton se mbrojtësi i kombëtares shqiptare pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga Florentino Perez.

20 vjeçari këtë sezon ka zhvilluar 19 ndeshje si titullar me Hellas Veronën dhe ka bindur në të gjitha ndeshjet që është paraqitur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here