VIDEO: Ronaldo ju sfidon, thejani rekordin dhe dërgojani videon

Ronaldo është në izolim në Madeira, po stërvitet dhe i ka sfiduar të gjithë për ta thyer rekordin e tij të këtij ushtrimi.

Portugezi në Instagram publikoi një sfidë për të gjithë, ja një shans që ta fitoni.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here