Inter ‘shuplakë’ në fytyrë Barcelonës!

Skuadra katalanase i ka ofruar Inter dy mbrojtës për sulmuesin e saj, Lautaro Martinez.

Mirëpo Inter ka refuzuar ofertën ku Nelson Semedo dhe Junior Firpo priteshin të shkëmbeheshin me Lautaro Martinezin.

Sulmuesi 22 vjeçar është prioriteti kryesor i Barcelonës për këtë verë por për të bindur Inter që ta lërë atë të lirë duket paksa e vështirë.

Mundo Deportivo raporton se Barca i ofroi italianëve dy mbrojtësit e saj për të ulur çmimin e sulmuesit por mesa duket as kjo nuk ka kryer punë për ti ndërruar mendje Neroazzurëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here