Wolves i vendos çmimin Traores!

Wolves nuk do të shqyrtojë asnjë ofertë më të ulët se 80 milionë euro për këdo që dëshiron shërbimet e Adama Traore, raporton Football Insider.

Sulmuesi anësor i cili njihet për shpejtësinë dhe fuqinë e tij të jashtëzakonshme, po përflitet se mund të transferohet tek Liverpool, por mesa duket edhe ‘The Reds’ duhet të mendojnë dy herë për ta transferuar Traore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here