Çështja Lautaro, Barca përparon në negociata por tani ka një problem tjetër!

Barcelona duket se tani është më afër se kurrë për të arritur një marrëveshje përfundimtare me Lautaro Martinez, raporton Marca.

Por tani në garë kanë hyrë Real Madrid dhe Manchester City ndërsa Inter po shpreson që të nënshkruajë një kontratë të re me sulmuesin e saj.

Megjithatë argjentinasi akoma nuk ka vendosur asgjë edhe pse katalanasit duken më të pëlqyer nga sulmuesi pasi aty e pret bashkëkombasi i tij, Lionel Messi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here