Fenerbahce i vendos çmimin Muriqit, pritet reagimi i gjigantëve europian

Siç raporton Fotomac, Fenerbahce i ka vendosur një çmim prej 20 milionë eurove Vedat Muriqit.

Muriqi ka shkëlqyer që nga transferimi te Fenerbahce duke shënuar 13 gola në 25 ndeshje të luajtura.

Bomberi kosovar ka tërhequr menjëherë vëmendjen e gjigantëve europian dhe në garë për të janë futur Tottenham, Lazio dhe Napoli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here