Inter sytë nga Premier League, ka gati tripletën e transferimeve!

Inter po synon që nga Premier League të transferojë plot tre lojtarë, siç raporton Gazzetta dello Sport.

Duke marrë parasysh situatën e krijuar nga COVID-19 ku ende nuk dihet kur do të hapet merkato edhe por edhe për shkak të mundësive financiare të cunguara, tani Neroazzurët po synojnë transferimin e lojtarëve që mbesin pa kontrata gjatë kësaj vere.

Willian dhe Jan Vertonghen duken objektiva më lehtë të arritshëm, ndërsa për Olivier Giroud drejtuesit e zikaltërve kanë shpresa të pakta për një transferim të tij në San Siro.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here