E bujshme: Milan dhe Napoli përgatiten për një shkëmbim spektakolarë

Milani synon transferimin e sulmuesit e Napolit Arkadiusz Milik në verë.

Siç shkruan Calciomercato.com, Milani synon që ta ulë shumën prej 40 milionë eurove që Napoli kërkon për Milik dhe Rosonerët janë të gatshëm për një shkëmbim.

Kështu Rosonerët janë të gatshëm t’ia ofrojnë Napolit Franck Kessien në këmbim të Milik.

Kessie ishte pranë trasnferimit e Napolit në janar dhe besohet se De Laurentiis do ta pranojë ofertën e Milanit.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here