Kurzawa dëshiron transferimin te Barcelona

Layvin Kurzawa ka vendosur që karrierën ta vazhdojë te Barcelona, raporton Sport.

Katalansit kanë shfaqur interesim për francezin të cilit i skadon kontrata me PSG në përfundim të sezonit.

Kurzawa dëshiron transferimin te Barcelona dhe Sport shkruan se bisedimet kanë filluar.

Katalansit e shohin Kurzawan si pasuesin ideal të Albas, e sidomos për faktin se mund ta transferojnë me parametra zero.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here