Inter pranë transferimit të yllit të Arsenal!

Gjigantët e Serie A duket mjaftë të interesuar për të siguruar shërbimet e mbrojtësit të Arsenal, Hector Bellerin.

Mbrojtësi i ‘Topçinjëve’ po vlerësohet si një transferim potencial gjatë kësaj vere.

Sipas FCInterNews, mbrojtësi spanjoll është njëri prej atyre lojtarëve që Arsenal është e gatshme të dëgjojë ofertat dhe nëse palët pajtohen atëherë blerja e tij nuk do të jetë shumë problem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here