Derbi në merkato: Real dhe PSG në garë për yllin e Premier League

Chelsea është e gatshme ta shesë N’Golo Kanten në fund të sezonit.

29-vjeçari ka luajtur vetëm 18 ndeshje në Premier League këtë sezon për shkak të dëmtimeve ka përfunduar në shënjestrën e Realit dhe PSG.

90min.com, raporton se Reali dhe PSG pritet të duelojnë për të siguruar shërbimet e francezit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here