Lionel Messi deklarohet për zërat e transferimit tek Inter!

Lionel Messi zërat për transferimin e tij tek Inter ose tek Newell’s Old Boys i ka quajtur ‘fake news’.

Lajmet kanë ditë që po shpërndahen në mediat spanjolle, italiane dhe argjentinase por nuk kishte asgjë të vërtetë në këto deklarime.

‘Këto janë fake news gjithashtu për zërat që më çojnë tek Newells janë fake, të dy lajmet janë fake’- deklaroi argjentinasi në një story në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here