Rangnick thyen heshtjen dhe zbulon të vërtetën rreth transferimit te Milani

Për disa muaj me rradhë është raportuar se Ralf Rangnick do të jetë trajner i Milanit sezonin e ardhshëm, por trajneri gjerman ka vendosur të thyej heshtjen dhe ka komentuar zërat.

Rangnick ka thyer heshtjen duke treguar se ende nuk ka firmosur me “Djallin”. “Nuk ka asgjë me Milanin. U përfol shumë për një marrëveshje me Milanin, por në realitet nuk ekziston diçka e tillë”.

Drejtuesit e Milanit dhe Ragnick duket se po luajnë një lojë shahu. Boban në largimin e tij tha se marrëveshja mes palëve është arritur që në dhjetor, ndërsa tani duket se mbetet për t’u diskutuar vetëm kontrata. Të dyja palët në këtë pikë mundohen të marrin maksimumin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here