Messi bind mikun e tij për tu transferuar tek Barcelona!

Barcelona këtë verë do të jetë e fokusuar tek Lautaro Martinez dhe Neymar por duket se Messi ja ka shtuar edhe një emër tjetër kësaj liste.

Ish lojtari i Barcelonës, Thiago Alcantara, mund të rikthehet tek katalanasit pas shumë vitesh të kaluara tek bavarezët e Bayern Munchen.

Alcantara ka refuzuar ofertën e rinovimit të Bayern duke shtuar akoma më shumë zërat për një transferim tek Barcelona.

Barcelona mendohet se ky aksion mund ti kushtojë diku te 40 milionë euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here