Godin drejt Premier League!

Veterani i qendrës së mbrojtjes duket se ka vendosur ta testojë veten edhe në Premier League.

Diego Godin pritet që gjatë kësaj vere të largohet nga Inter dhe destinacioni më i mundshëm pritet të jetë Premier League, raporton Tuttosport.

Destinacioi i ardhshëm i 34 vjeçarit mund të jetë Manchester United ose Tottenham Hotspur.

Vlen të ceket se Godin u transferua nga Inter si lojtar i lirë prej Atletico Madrid verën e kaluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here