Insigne vendosë për të ardhmen!

Ylli i Napolit, Lorenzo Insigne siç po shihet po kërkon nënshkrimin e një kontrate të re me napolitanët.

28 vjeçarit kontrata aktuale i skadon në 2022 dhe po kërkohet zgjatja e saj deri më 2025.

Mirëpo me një agjent si Mino Raiola, Insigen e ka të sigurt se do të marrë më të mirën e mundshme nga rinovimi i kontratës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here