Manchester City synon transferimin e yllit të Marseille

Manchester City ka shfaqur interesim për transferimin e qendër mbrojtësit të Marseille Boubacar Kamara, raporton Express.

Qytetarët mund ta transferojnë mbrojtësin 20-vjeçarë për shifrën e 30 milionë eurove në verë.

City është në kërkim të qendër mbrojtësve pas lëndimit të Aymeric Laporte dhe Kamara është në shënjestrën e Guardiolës.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here