Manchesteri i madh do të kthehet: Ja skuadra e ëndërrave për sezonin e ardhshëm (FOTO)

Manchester United nuk do të jetë shumë i goditur nga kriza me koronavirusin.

Trajneri i Djajve të Kuq, Ole Gunnar Solskjaer do të ketë në dispozicion një buxhet të madh për merkaton e verës dhe disa yje priett të transferohen në Old Trafford.

I pari në listën e United është Jadon Sancho. Djajtë e Kuq janë të gatshëm të paguajnë 120 milionë euro për transferimin e tij.

Përveç Sanchos, në Old Trafford pritet të transferohen Koulibaly dhe Grealish.

Në rast se United arrin ti transferojë këta lojtarë, atëherë Solskjaer do të ketë në dispozicion në skuadër të frikshme për sezonin e ardhshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here