Milan nuk do të transferojë Lallanan dhe Gotzen

Milan nuk do të transferojë Adam Lallanan dhe Mario Gotzen në verë, raporton Calciomercato.com.

Lallana dhe Gotze do të jenë lojtarë të lirë në fund të sezonit, ndërsa Rosonerët synojnë transferimin e futbollistëve me parametra zero pas krizës me koronavirusin.

Mirëpo Gotze ka kërkuar pagë të lartë nga Milani dhe Rosonerët e kanë përjashtuar mundësinë e afrimit të tij, ndërsa sa i përket Lallanas Gazidis nuk e konsideron si futbollist që mund ta ndihmojë klubin.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here