Arsenal pranë transferimit të yllit të PSG!

Arsenal ditëve të ardhshme sipas të gjithë mundësive do të zyrtarizojë transferimin e mbrojtësit të majtë të Paris Saint Germain, Layvin Kurzawa, raporton Todofichajes.

Kurzawa do të bashkohet me ‘Topçinjtë’ dhe në Londër do ti ofrohet një kontratë e re 5 vjeçare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here