Spurs kërkon ulje page për Pochettinon!

Presidenti i Tottenham, Daniel Levy, ka kërkuar që ish trajneri i skuadrës londineze, Mauricio Pochettino, të pranojë një ulje page, raporton Daily Mail.

Edhe pse i shkarkuar trajneri spanjoll vazhdon të paguhet deri në fund të këtij sezoni sipas marrëveshjes që kishte me Spursat.

Tani londinezët po kërkojnë një ulje page për të shkaku i Corona virusit dhe shpresojnë se mund të arrijnë një marrëveshje me ish trajnerin e Espanyol.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here