Barcelona huazon Riqui Puig!

Riqui Puig po përmendet sezonin e fundit si njëri prej talenteve më të mëdhenj të skuadrës së Barcelonës.

Mesfushori debutoi këtë sezon me katalanasit por nuk pati hapësirat e nevojshme për të shfaqur gjithë potencialin e tij.

E përditshmja katalanase SPORT zbulon tri skuadrat ku mund të huazohet talenti.

Real Betis, Granada, Celta Vigo dhe së fundmi Ajax janë skuadrat e përmendura për të huazuar talentin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here