Buffon pranë rinovimit me Juventus!

Gianluigi Buffon duket se është pranë rinovimit të kontratës me Juventus edhe për një sezon tjetër, raporton CalcioMercato.

42 vjeçari duket se do të bëjë edhe një tentativë për të fituar Champions League, trofe të cilin nuk e ngriti lartë asnjëherë dhe tani duket se për rinovimin e kontratës është duke munguar vetëm nënshkrimi i tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here