Manchester United ka besim që do të firmosë me Bellingham!

Manchester United ka shpresë se adoleshenti do të zgjedhë ata përpara Chelseas dhe Borussia Dortmund.

‘Djajtë e Kuq’ duket se janë në pole position për të siguruar shërbimet e talentit të Birmingham City, Jude Bellingham, raporton Daily Star.

16 vjeçari ka mbetur i impresiounar gjatë vizitës që ka bërë në kampin stërvitor të Manchester United dhe duket se do të injorojë kërkesat e Chelseas dhe Dortmundit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here