Rashica me skuadër të re!

Milot Rashica këtë verë do të gjejë një skuadër të re pasi Werder Bremen duket një skuadër që momentalisht nuk ka çfarë ti ofrojë atij për një karrierë të suksesshme.

Destinacioni i ardhshëm për kosovarin duket se do të jetë RB Leipzig, skuadër e cila ka filluar që tani bisedimet për transferimin e tij.

Mirëpo për Rashicën interesim gjithashtu kanë shfaqur edhe skuadrat e Liverpool dhe Borussia Dortmund për futbollistin që ka shënuar 10 gola në 24 ndeshje këtë sezon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here