West Ham kërkon lojtarin e Villareal!

Playmakeri i West Ham, Pablo Fornals, ka kërkuar nga klubi i tij që të transferojnë lojtarin e Villareal, Bruno Soriano.

Dyshja ka luajtur bashkë tek ‘Nëndetësja e verdhë’ dhe Fornals shpreson që 35 vjeçari mund të vijë në Londër pasi në fund të këtij sezoni do të jetë pa kontratë.

Bruno Soriano njëkohësisht është kapiten i skuadrës së Villareal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here