Derbi në merkato: Manchester United dhe Arsenal në garë për yllin e Barcelonës

Manchester United dhe Arsenal do të garojnë në merkato për shërbimet e sulmuesit të Barcelonës Ousmane Dembele, raporton Sport.

Francezi që nga transferimi i tij në Camp Nou nuk ka bindur aspak dhe Barcelona është e gatshme ta shesë atë nëse në adresë të klubit vjen ndonjë ofertë prej më së paku 70 milionë eurove.

United dhe Arsenal besojnë te potenciali i Dembeles dhe në merkato do të garojnë për shërbimet e francezit.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here